MÖBLER / Bord / Spelbord 10867180
nr 1086 7180
Spelbord
rokokostil, intarsia, mässingsdekor, längd: 73 cm, djup: 47 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:58:38
100 kr
400 kr